frosh

لوگو طاها پاناسونیک

یکشنبه, ۰۳ خرداد ۱۳۹۴

Tel 1

دسترسی سریع

تلفن سانترال

تلفن سانترال

تلفن سانترال از مهمترین اجزاء مرکز تلفن میباشد برای یک مجموعه که از سانترال استفاده میکند

تلفن سانترال پاناسونیک به عنوان سیستم گوشی تلفن اپراتوری در دستگاه سانترال در کنار خطوط شهری مکملی از یک تکنولوژی ارتباطی را در سانترال پاناسونیک به عهده دارند، دستگاه های سانترال پاناسونیک در بازه های کمی و کیفی پاسخگوی خواسته ها و نیازهای مجموعه ها به این تکنولوژی بوده است، مجموعه ها با مقدار ورودی تماس ها و خط های ورودی و خواهان به خدمت گرفتن کانالهای خروجی از دستگاه سانترال خود وتطابق آن با دستگاه های سانترال پاناسونیک بسته به نیاز خود یک دستگاه مناسب را انتخاب نموده و از ان سود می برند در کنار این مهم، تلفن های سانترال متفاوتی منناسب با نحوه عملکرد دستگاه سانترال پاناسونیک موجود می باشد.


تلفن های سانترال با قابلیت های کمی و کیفی فراوان، تلفن های سانترال پاناسونیک خود خانواده ای بزرگ در بستر سانترال پاناسونیک بوده و خدمات گوناگونی بسته به نوع دستگاه های سانترال کم ظرفیت ، پرظرفیت، دستگاه های سانترال تحت شبکه ارائه می دهند

شرکت طاها پاناسونیک نماینده محصولات پاناسونیک با ارزوی موفقیت برای شما دوستان عزیز آرزومند آن است که بتواند خدماتی در خور شآن برند طلائی پاناسونیک ارائه نموده و بستری مناسب برای این امر به هموطنان خود ارائه نماید و در ای راستا هموطنان عزیز می توانند از خدمات پس از فروش و گارانتی مخصوص طاها پاناسونیک نماینده رسمی محصولات سانترال پاناسونیک استفاده نمایند.

دستگاه تلفن سانترال چیست؟
ما میتوانیم در ابتدا یک تعریف کو تاه و مختصر به شما ارائه دهیم، سیستم سانترال یک شبکه خصوصی تلفن درون سازمانی میباشد.
کاربرانی که از تلفن سانترال استفاده میکنند تعداد معینی از خطوط داخلی و شخصی خود را که فقط مختص استفاده در یک محیط محدود و نا محدود میباشد را به اشتراک میگذارند و به صورت جمعی و گروهی هم ارتباط داخلی با دیگر همکاران برقرار میکنند هم با خارج از شرکت تماس میگیرند.
محیط نا محدود که در بالا گفته شد مربوط به برقراری ارتباطات داخلی و بدون هزینه بین شعب و دفاتر سازمان های میباشد یعنی شما میتوانید با پی ریزی سیستم های ارتباطی ویپ و سانترال تحت شبکه ارتباطات خود را هوشمند کنید و خارج از محدودیت منطقه ای تلفن های داخلی کاربران خود را به اشتراک بگذارید یعنی با شماره گیری عدد داخلی مانند شماره 1120 بلافاصله و بدون وقفه ارتباط با کیفیت HD را با همکار خود در نقطه دیگری از شهر یا کشور برقرار کنید.
ما در نظر میگیریم که یک شرکت خصوصی تازه تاسیس میخواهد سانترال نصب کند، و تعداد کاربران این شرکت نهایت به هشت نفر میرسد برای راه اندازی سیستم تلفن سانترال راهی ساده در پیش داریم، یعنی ما 3 خط ورودی شهری را که مخابرات به ما تحویل داده است را توسط کابل های مخصوص مخابراتی تا نزدیکی سانترال می رسانیم و با یک کابل کشی ساده تلفن های خروجی از سانترال کم ظرفیت را در محل مورد نظر شما نصب و راه اندازی میکنیم. نهایتا شما میتوانید ظرف یک روز کامل کاری سیستم سانترال خود را راه اندازی کنید.
اما آیا نصب و راه اندازی مرکز تلفن سانترال در جاهای بزرگ و سازمان های توسعه یافته هم کار به همین سادگی پیش میرود؟
در ادامه این مقاله شما را با راهکار های ارتباطی طاها ارتباطات بیشتر آشنا میکنیم با ما همراه باشید.
فرض را بر این میگیریم که میخواهیم برای شرکت ایران خودرو مرکز تلفن راه اندازی کنیم حال معادلات نصب سانترال کمی سخت میشود زیرا ما دیگر یک شرکت با 8 کاربر نداریم و بحث فراتر از این حرف هاست.
برای اینکه ما بخواهیم برای 3000 کاربر تلفن داخلی اختصاصی در نظر بگیریم و یا حتی برای ارتباطات بین شهری مثلا کارخانه جات تهران و مشهد باید ارتباطات هدفمند باشد.
سیستم های ارتباطی اداری سانترال پاناسونیک و دیگر برند های موجود قدرت برقراری ارتباطات درون شبکه ای را بر عهده گرفته اند و دور از دسترس نیست که برقراری تماس بین شعب را مدیریت کنیم، یعنی تماس سریع بدون هزینه و حتی ضبط مکالمات و سیستم تلفن گویا یکپارچه را با هدفمند سازی و بهینه سازی ارتباطات میسر کنیم و خارج از محدوده تماس بگیریم.
این راهکارهای ارتباطی زمینه ساز پیشبرد سریع کار و کنترل تماس های ورودی و خروجی در سازمانتان میباشد.
شما با سیستم های ارتباطی اداری پاناسونیک آشنا شده اید و حال میدانید برای قدرت برقراری ارتباط و لینک شدن دستگاه های سانترال در اقصی نقاط جهان بهترین انتخاب برای شما پاناسونیک بوده است.
شرکت فنی مهندسی طاها ارتباطات مجری راه اندازی پروژه های عظیم مخابراتی افتخار دارد ارتباطات شما را بهینه سازی کند و توسعه ارتباطات اداری شما را برایتان به ارمغان آورد.